Vyberte stranu

V mojom poslednom článku sme sa zaoberali blízkosťou a vysvetlil som vám ako funguje a prečo je tak dôležitá. Dozvedeli ste sa, že ju môžete manipulovať pre svoje potreby a vytvárať si blízkosť s mužmi, o ktorých máte záujem. Teraz vám chcem vysvetliť prečo je veľmi dôležité, aby ste si ujasnili aké vlastnosti hľadáte vo svojom potenciálnom budúcom partnerovi.

Je to celkom jednoduché. Ak si spomínate, blízkosť spočíva v tom, že si určíte aký druh muža chcete a potom chodíte na miesta, kde s takýmto druhom muža môžete nadväzovať blízkosť. Je to dokonalý a bezchybný proces. No jedna chyba sa predsa len môže objaviť. Ako to môžete spraviť, ak netušíte akého muža by ste chceli?

Je mi jasné, že v hlave máte nejaké predstavy a sny o vašom budúcom princovi, no všetko sú to len nejasné a nedokončené koncepty v hlave. Ja od vás chcem, aby ste svojho vysnívaného muža detailne špecifikovali. Pomôže vám to sústrediť sa vo svojom hľadaní len na tých správnych mužov a zároveň to posilní vašu snahu a prinesie lepšie výsledky.

Teraz vám odporúčam, aby ste si sadli, vzali papier a pero, alebo písali do dokumentu v počítači, na tom v zásade nezáleží, a začali opisovať vášho ideálneho partnera. Avšak nezabudnite, že musíte byť tak špecifická ako sa len dá, vaše myšlienky nemôžu byť nejasné. Do svojho opisu zahrňte aký výsoký je váš vysnívaný partner, čím sa živí, ako sa zabáva, keď nepracuje, kde žije, aký je jeho ročný príjem, či má rád psy alebo nie, či sa profesionálne zaoberá nejakým športom a čo najviac ostatných špecifických údajov, ktoré vám zídu na um.

Vyzývam vás, aby ste nepochybovali o tom či máte napísať príliš špecifické veci, pretože odpoveď znie áno. Možno zistíte, že pri ročnom príjme ste dali isté rozpätie napríklad „od-do“, pretože ste nemali dobrý pocit z toho, ak napíšete presnú sumu. Odolajte tomu. Obaja vieme, že nenájdete osobu, ktorá magicky spĺňa každú jednu z vašich požiadaviek, ale o to nejde. V zásade ide o to, že čím viac si v hlave ujasníte aký by váš partner mal byť, tým lepšie sa vám bude hľadať. Vďaka vášmu opisu zistíte, kde sa takýto muž bude pohybovať, čo bude robiť a mnoho iných faktorov, vďaka ktorým si svojho vysnívaného muža môžete nájsť.

Uvediem príklad – ak ste písali o vlastnostiach svojho vysnívaného partnera, takmer určite ste medzi jeho hobby zaradili niečo, čo je zároveň aj vaše hobby. Dajme tomu, že napríklad turistika je vaše hobby, a ak chcete, aby aj hobby vášho partnera bola turistika, potom viete čo musíte robiť, aby ste s takým mužom zvýšili svoju blízkosť. Nielen, že sa tým budete baviť, keďže turistika vás určite baví, ak je to vaše hobby, ale navyše sa týmto spôsobom budete približovať aj ku vášmu vysnívanému partnerovi.

Takže teraz, keď už viete, že chcete, aby hobby vášho partnera bola turistika, ako sa k nemu dostať? Určite vo vašom okolí existuje nejaká turistická skupina, ktorá má založenú online stránku alebo sa každú nedeľu stretávajú a chodia na výlety niekam do okolia, kde si spolu vymieňajú zážitky z rôznych iných výletov. Ak niečo také vo vašom okolí existuje, neváhajte a skúste sa zapojiť!

Každopádne musíte z toho čo ste spísali ako vysnívané vlastnosti vášho budúceho partnera vyťažiť čo najviac. Ak napríklad chcete, aby miloval psy, skúste chodiť na psie prehliadky a talentové súťaže. Ak chcete, aby bol váš partner právnik, chodievajte každý deň po práci na kávu do kaviarne pri právnickej fakulte.

Buďte špecifická ohľadom toho čo od svojho partnera očakávate a potom naschvál robte veci, ktoré by mohli zvýšiť vašu blízkosť s presne takým človekom, ktorého ste opísali. Vďaka tomu budete mať šťastie.

Želám pekný deň!