Vyberte stranu

Najväčší problém  na rande je ten, že môže byť veľkou stratou času.

A priznajme si, pokiaľ ide o možnosť medzi skvelou spoločnosťou alebo nudným rande s nejakým chlapom, ktorý vás v skutočnosti nepriťahuje, váš gauč a notebook vyhrá vždy nad touto možnosťou.

Takže tu sú 3 zlaté pravidlá pre každého, kto chce randiť, bez strachu zo sklamania:

Robte tie veci, ktoré vás napĺňajú

Ľudia zvyknú nenávidieť randenie, keď zahrňuje aktivity o ktoré, nebadáte záujem.

Pokiaľ vás chlap pozve do baru a vám to znie naozaj nudne, povzbuďte ho k tomu, aby ste vyskúšala inú aktivitu! Proste mu odpovedzte: „V meste je nová výstava a ja umieram túžbou po tom aby som ju videla. Potom by sme mohli ísť na drink.

Pre obidvoch bude takáto situácia predstavovať výhru. Pokiaľ sa mu táto predstava nepozdáva a ide o aktivitu, ktorú milujete zistíte, že nie je pre vás tým pravým. A môžete pozvať niekoho iného. Pokiaľ vás chce znovu uvidieť, určite bude mať iný plán, takže nemajte strach z toho, že by ste ho vystrašila.

Nechoďte na prvé rande pred tým, než zistíte, že je medzi vami dvoma chémia

Vznik sociálnych sietí a zoznamovacích portálov nám umožňuje to, aby sme prijali schôdzku na rande len na základe fotky. Priznajme si, že naše sympatie sú do veľkej miery ovplyvnené vzhľadom.

To je zlý prístup.

Toto môže zapríčiniť to, že prídeme na stretnutie s človekom, s ktorým by sme obyčajne netrávili ani len 10 minút, čisto len z toho dôvodu, že sme s nim nemali krátku konverzáciu pred tým.

Je pravdou, že v prvom rande sa vždy ukrýva element náhody a risku ale je dobré taktiež vedieť, či z niekým zdieľame aspoň súhlasné názory pred tým, než strávime večer v ich spoločnosti.

Zistite, čo ho zaujíma. Pozrite sa, či sa vám páčia rovnaké knihy, filmy a šport. Inak povedané, zistite či by ste s ním mala o čom rozprávať, aj keď by to malo byť len na hodinu.

Dohodnite si krátke stretnutie, nie zdĺhavý meeting.

Pokiaľ ide o prvé rande, zabezpečte , aby bolo krátke a aby sa odohrávalo v pokojnej atmosfére. Nič nepokazíte klasickým dezertom alebo kávou alebo ísť na kokteil, pred tým než stretnete svoje kamarátky. Vďaka tomu, môžete na rande stráviť toľko času, koľko chcete. Pokiaľ to nebude váš pohár kávy, stále môžete ísť niekam inam a vytvoriť si iné plány.

Chcete sa zabávať, mať úžasnú spoločnosť a nadchnúť chlapa ale môžete z toho urobiť naozaj skvelú akciu, ktorú si budete užívať plnými dúškami. Buďte opatrná ale zároveň pozitívne naladená. Hneď ako budete mať schôdzku za sebou môžete sa tešiť na ďalšiu, pretože budete presne vedieť ako zareagovať na druhú.

A pokiaľ použijete moje rady, môžete sa naozaj tešiť na ďalšiu schôdzku, pretože budete presne vedieť čo robiť a nerobiť.