Vyberte stranu

Tiež patríte do klubu žien, ktoré si lámu hlavu nad myšlienkou: „Ako by som mohla zosnovať plán na to, aby som priťahovala do svojho života takých mužov ako moja kamarátka?“ Povedzme si otvorene ,že ste jemne žiarlivá. Prvým krokom ako sa dostať z tejto šlamastiky je uvedomenie toho, aby ste to nebrali osobne.

Ak by som to mal zhrnúť ide o toto: Nepovažujete sa za dosť cennú a hodnotnú osobu! V 9 prípadoch z 10 za to nemôže jej lepší vzhľad. Môže za to energia, ktorú vyžarujete.

Nachvíľu sa nad sebou zamyslite a buďte k sebe úprimná.

Pokiaľ idete von so svojou priateľkou, pravdepodobne budete držať vo svojej hlave mnoho deštruktívnych myšlienok.

Myšlienky ako:

„Všetci chlapi v miestnosti slintajú len po mojej kamarátke.“

Alebo

„Každý roztomilý chlap sa so mnou rozpráva iba kvôli tomu, aby sa dostal k nej.“

Alebo

„Nie som tak mladá/štíhla/vysoká ako ona.“

Ako náhle sa do vašej hlavy votrú tieto negatívne predstavy, začnete sa správať spôsobmi , ktorými budete mužov odpudzovať. Budete sa správať oveľa viac odmietavo, uzavriete sa a budete menej zábavná a flirtujúca. Dojem, ktorý budete vzbudzovať určite nebude: „Pozrite na tú sebavedomú dámu.“ V skratke – Pôjde o sabotovanie vlastného úspechu!

Pamätajte, chlapi sú priťahovaní k ženám, ktoré veria tomu, že sú sexy a cítia sa pohodlne vo svojej koži.

Pokiaľ trávite väčšinu času premýšľajúc: „Ja jednoducho nedokážem zvádzať mužov ako moja kamarátka.“ budete pôsobiť na chlapov podradene alebo inak ako som spomenul vyššie, nebudete si o sebe myslieť, že ste dosť dobrá. Neistotu, ktorú vyžarujete je možné zacítiť na míle ďaleko! Pokiaľ chcete priťahovať mužov ako vaša kamarátka, musíte začať uvažovať technicky. 

Ako inak sa správa ona v porovnaní s vami?

  • Provokuje a je viac hravá ako vy?
  • Zaujmete rolu tichej prikyvujúcej spoločníčky vždy, keď sa vy dve dostanete do skupiny chlapov?

Pokiaľ je odpoveď áno, je nutné, aby ste začala oslovovať chlapov osamote a pripojiť ju do vašej konverzácie až neskôr.

Bývate zaseknutá v kamarátskej zóne?

Pokiaľ chcete vedieť ako priťahovať mužov, zapamätajte si tieto 2 princípy:

  • Budovanie sexuálneho napätia: Prostredníctvom hlbokého očného kontaktu, dotýkanie sa vonkajšej časti jeho ruky zatiaľ čo mu budete niečo ukazovať, ladné dotýkanie sa jeho chrbta, zatiaľ čo bude pri bare.
  • Provokovanie – Pokiaľ si kúpi pri bare čistú vodu spýtajte sa ho kedy bude mať 18 rokov. Proste buďte len jemne hravá a nešetrite vtipom.

Iniciatíva

Dokážete si predstaviť situáciu, v ktorej by ste trošku agresívnejšie zamiešala karty?

Chcem tým povedať, aby ste prejavila trochu rivality. Muži milujú ženy, ktoré dokážu preukázať trochu dominancie. Dajte jej a chlapom najavo, že nie ste iba obyčajný protivník, ktorý sa nevzdáva bez boja.

Netvrdím aby ste nabudúce svoju kamarátku v blízkosti milých gentlemanov zmlátila! Ide len ukázať pravú tvár a zničiť pomyselnú povesť pasívnej šedej myšky. Napríklad nebojte sa prevziať štafetu konverzácie- Vstúpte svojej sexy kamarátke do reči. Teraz, niektorým z vás sa to môže zdať ako hrubé gesto avšak, nič nemôže byť ďalej od pravdy.

Je to prirodzený priebeh konverzácie. Témy sa striedajú, každý vloží do konverzácie svoj pohľad a ten kto sa nebojí povedať to či myslí, dominuje. Pokiaľ touto osobou budete vy, nebude predstavovať problém, aby sa váhy príťažlivosti vychýlili na vašu stranu.

Takže nebojte sa ukázať svoju silu a uvoľnite leva ktorý sa skrýva vo vašom vnútri.