Vyberte stranu

 

Prvá vec, ktorú si musíte zapamätať je to, že pokiaľ chlap nechce vzťah, ešte to neznamená, že ste niečo urobila zle.

Napríklad, nie každý chlap s ktorým sa vyspíte bude zapadať do profilu ideálneho partnera. Môže to súvisieť jednoducho s tým, že sa jeden pre druhého nehodíte. Jeden chlap môže vhodiť jedno dievča do kamarátskej zóny, zatiaľ čo bude druhé na kolenách prosiť aby sa stalo jeho priateľkou.

Taktiež, jedna vec, ktorá sa objavuje sú priateľskej pasce -to, že ho nepriťahujete fyzicky ešte neznamená, že je to darebák. Čo z neho robí darebáka v každom ohľade je to, pokiaľ sa na vás zavesí bez toho aby vám úprimne prezradil váš zámer.

Trik v tom, ako zvládnuť takúto situáciu pozostáva z dvoch krokov :

  1. Nesúďte ho príliš za jeho činy (urobte to jedine v situácii, keď vás podvedie a bude predstierať že sa toho nedopustil). Jednoducho rozoznajte túto situáciu a registrujte náznaky chlapa, ktorý nechce nič posúvať dopredu, či už emočne alebo fyzicky.
  1. Začnite vytvárať fyzický a emočný priestor.

Existuje spôsob ako sa dostať z týchto pascí a stále prežívať vzťah s rovnakým chlapom. Platí to iba NIEKEDY. Ale tu je ten problém. Ako náhle si vás chlap zafixuje určitým spôsobom, je veľmi náročné to zmeniť.

V prípade kamarátskej pasce alebo kamarátskej zóny

Preferovanou možnosťou by vždy malo byť, vytvorenie priestoru medzi ním a vami. Stále to znamená, že môžete byť k nemu milá ale môžete byť taktiež totálne úprimná a povedať mu :“Stále k tebe niečo cítim, ale potrebujem určitý priestor k tomu, aby sme ostali priatelia.“ Pokiaľ je naozajstným priateľom, tak to pochopí.

A pokiaľ to vyzerá naozaj dramaticky a je toto tvrdenie príliš veľkým sústom, proste prestaňte tráviť čas osamote. To znamená stop sledovaniu filmov, spoločných večerov keď spoločne navštívite reštauráciu a ujdete do noci. Urobte pravidlom to, že sa s ním stretnete jedine v blízkosti ostatných ľudí ak vôbec.

Budete sa cítiť zle pokiaľ ho máte rada, ale verte mi ,že je oveľa správnejšie rozhodnutie než premrhať rok času kvôli tomu, že sa z neho idete zblázniť a on k vám nebude prechovávať žiadne romantické pocity.

Zapamätajte si –To, že pre jedného chlapa nie ste atraktívna ešte neznamená, že naozaj nie ste atraktívna.

On je iba jeden a na svete sú ich vyše 3 miliardy.

Možno si to nechcete priznať, ale vy musíte byť zodpovedná za to, aby ste sa vymanili spod Priateľskej zóny. Vy a nikto iný. Aj v prípade, že si vychutnáva vašu pozornosť a to, že je vašim spoločníkom: Pokiaľ ste vy tá, ktorá emočne trpí, vystúpte z tejto situácie ale nebuďte k nemu hrubá.

V prípade pasce: Kamarátka s výhodami

Máte oveľa vyššiu šancu na to, aby ste si ho uzamkla nastálo, keďže tu dochádzalo k sexuálnemu iskreniu, ktorý sa pokladá za kľúčový aspekt akéhokoľvek romantického vzťahu.

Ide tu však o toto.

Hneď ako sa chlap rozhodne ,že sa nechce vôbec viazať, je vždy lepšie keď sa drží toho, čo povedal. Inak môže dôjsť k tomu, že vás vaša polovička po 6 mesiacoch pustí k vode, pretože si uvedomí, že to začína byť oveľa vážnejšie.

Vašou prioritou, by malo byť to, aby ste nestrácali čas s chlapmi, ktorí nie sú naplno presvedčení v tom že chcú byť s vami.

Nechcete presvedčiť chlapa k tomu, aby s vami chcel vzťah. Pokiaľ si otvorí ústa a povie ako proste chce byť single a užívať si, jednoducho sa usmejte a povedzte „To je v pohode.“ Potom urobte čelom vzad. Nie škodoradostne, nie chladne ale uvoľnene a s rešpektom. Dajte mu najavo svoj štandard a kde ležia vaše hranice. Váš postoj by ho mal prinútiť k tomu aby sa zamyslel a pouvažoval o sebe.

„To je v pohode. Ale nie je to niečo, čo chcem ja. Práve teraz chcem niekoho, komu vyhovujú záväzky.“

Jeho príťažlivosť začne rásť do obrovských rozmerov len kvôli tomu, že uvidí ako sa budete držať svojho štandardu.

Teraz choďte hľadať ostatných mužov a na tohto zabudnite. A možno, ale iba MOŽNO si k sebe nájdete opäť cestu a on sa bude čudovať, prečo s vami do ničoho vážnejšieho nevstúpil.

Pokiaľ vám už nikdy nezavolá, k ničomu zlému nedôjde. Ušetríte svoj čas a pocity k mužovi, ktorý ich je hodný.

Zapamätajte že priateľská pasca alebo pasca kamarátov z výhodami nie sú obyčajnými vzťahovými dilemamy. Samozrejme, môžete na ne naraziť (tak ako my všetci) bez toho aby ste si to uvedomili. Ale hneď ako si to uvedomíte, zistíte že máte dostatok síl na to, aby ste sa z nich vyslobodili.

Pasca môže byť zvádzajúca ale existuje iba dokiaľ sa z nej nerozhodnete vyjsť.

Existujú 3 tajomstvá, ktoré odhaľujú to, prečo sa muži nechcú viazať.

Pretože mu vzťah nemôžete nanútiť

Mnoho žien ešte stále žije v presvedčení, že muž sa dokáže pre vzťah logicky rozhodnúť. Rozhodnutie vstúpiť z niekým do dlhodobého vzťahu, nie je ľahkovážne.

Dokiaľ chlap necíti, že vzťah by bol pre neho tým pravým, akékoľvek argumenty sa budú vyhýbať účinnosti. Trik spočíva najprv vo vytvorení príťažlivosti a až potom v eskalovaní k oveľa vážnejším oblastiam vzťahu.

Toto je práve ten bod, v ktorom zlyháva väčšina žien. Oni sa spoliehajú na PRESVIEDČANIE a LOGIKU, keď by sa mali naopak koncentrovať na to, aby boli vysnívaným prínosom a aby pridávali hodnotu a ukazovali to, ako skvelo by život s nimi vyzeral.

Inými slovami musia zaútočiť na jeho túžby a emócie.

Toto neplatí len v prípade, keď spoznáte niekoho nového. Je to taktiež skvelým plánom na to, ako získať naspäť svojho Ex, pokiaľ ste zarmútená a chcete aby sa k vám znovu vrátil.

Znovu, logika nie je odpoveďou: Len jeho pocity, ho môžu prinútiť k tomu, aby sa k vám vrátil znovu späť.

Pretože im to momentálne nedovoľuje ich životná situácia.

Od niektorých chlapov budete jednoducho počuť, že momentálne „nedokážu zvládnuť vzťah“ alebo neustále hovoria o tom ako ich vzťah „zväzuje“ keď jediné čo potrebujú je sloboda.

Toto sa typicky stáva mladým chlapom ktorí, nutne spomenúť, nemajú usporiadaný život.

Bohužiaľ toto je proste zlé načasovanie, a je zbytočné presviedčať chlapa, ktorý nechce vzťah, aby sa vám jednoducho podvolil, pretočil čas dopredu rozhodol sa pre vás.

V niektorých prípadoch, pokiaľ je do vás dosť zamilovaný a vy sa mu dokážete preukázať ako osoba s hranicami a teda dokážete odísť, pokiaľ nebude chcieť posunúť vaše spoločné chvíle na niečo vážnejšie sa chlap môže rozhodnúť pre záväzok.

Musíte ho nechať, aby sa pre záväzok rozhodol sám.

Toto je síce staré ale významné uvedomenie: „Ľudia si vážia to, do čoho sa rozhodnú investovať. Pokiaľ chlap začne pociťovať to, že nie je vo vzťahu z vlastného rozhodnutia, bude v ňom vznikať odpor a znovu ho začne zvádzať túžba po slobode. Rozchod príde ako na zavolanie.

Pretože má strach z toho, že budete zúfalá a hysterická

Niektoré ženy robia chybu v tom, že bez okolkov skočia veľmi rýchlo do fázy vážneho vzťahu, čím muža vystrašia k smrti. Neexistuje mnoho vecí, ktorých by sa muž obával viac ako zúfalej a emocionálne závislej ženy.

To je dôvod, prečo je nutné prikladať dôležitosť aj svojmu vlastnému lifestylu, vašim priateľom, vašej práci a ostatným častiam vášho života, ktoré vám prinášajú radosť a šťastie, pokiaľ chcete aby sa vám zaviazal. Je to prvé tajomstvo toho, ako byť dobrou priateľkou:

Nebuďte závislá na svojom partnerovi ako jedinom zdroji osobného šťastia.

Muž vždy chce vyhrať ženu, ktorá žije úžasný život aj bez neho. Jeho nádej sa skrýva v tom, že ten váš dokáže urobiť ešte lepším.

Dodržte spomenuté princípy a pascám sa budete vyhýbať veľkou okľukou. Najlepším zbraňou je prevencia pretože hneď ako sa už v jednej ocitnete môže byť neskoro.