Vyberte stranu

Niekedy je k vám chlap milý, ale nedokážete rozpoznať,  či ho priťahujete alebo ste pre neho iba kamarátka.

Bude sa s vami rozprávať a viesť konverzáciu o spoločných záujmoch, ale nad vašou hlavou bude napriek tomu visieť otáznik a budete mať strach z toho aký ďalší krok podniknúť aby ste ho nechtiac neodplašila.

Existuje obrovský rozdiel medzi tým, či je milý a priateľský a tým, či ho naozaj priťahujete. Často to býva tak, že sa s vami bude sympatický chlap rozprávať, napriek tomu, že nebude mať zjavne žiadny záujem o to, aby urobil prvý krok, alebo aby si od vás vypýtal telefónne číslo.

Takže pokiaľ sa neustále nachádzate v dileme ako rozpoznať, či ho priťahujete  alebo nie, existuje zopár rád na to, ako tento hlavolam vylúštiť.

Stále vás vyhľadáva

Možno sa spolu rozprávate na verejnosti  a potom sa jeden od druhého oddelíte, aby ste sa začali venovať svojim priateľom.

Pokiaľ sa mu páčite, mal by vás na tomto zhromaždení znovu začať hľadať a snažiť sa získať späť vašu pozornosť, či už formou nevinného komentára  alebo jednoducho začatím konverzácie na inú tému. Pokiaľ sa o to pokúsi – pokiaľ sa bude pohybovať okolo vás ako mesiac okolo planéty je to jasné znamenie, že o vás prejavuje záujem.

Nájde zámienky pre to aby s vami viedol konverzáciu.

Jeden z najlepších signálov toho, či ste ho zaujala je pozorovať, či sa snaží o to aby konverzácia pokračovala keď vám obom evidentne dochádza reč.

Bude to možno pôsobiť trochu divne, pretože sa vás bude opytovať otázky, kvôli tomu aby na vás urobil dojem. Keď sa konverzácia zastaví, urobí všetko pre to aby nenastalo trápne ticho.

Bude sa vám nepriamo chváliť

Žiadny chlap neodolá tomu, aby ukázal svoje prednosti a aby urobil na opačné pohlavie dojem.

Dúfajme, že neurobí nič tak podradné ako to, že začne rozprávať o tom, koľko peňazí  zarába. Bohužiaľ väčšina chlapov považuje práve toto, za hodnotnú informáciu ,o ktorú sa musia vždy so ženou podeliť. Pokiaľ je do vás buchnutý, určite sa pochváli niečím, čo nedávno dosiahol alebo vám začne rozprávať o svojej kariére a plánoch do budúcna. Mužov odjakživa zaujíma, prekonávanie výziev a sebazdokonaľovanie.

Áno, priznávam, že to môže vyznieť ako pubertálny prístup ale takto sa muži správajú, keď si uvedomia, že k žene prechovajú veľmi silné pocity.

Udržuje silný očný kontakt

Chlap by mal veľmi mizerný očný kontakt v prípade ak by ste ho vôbec nezaujímala. Ak ste mu učarovala, budú sa jeho oči neustále obracať na vás, až môžete začať pociťovať istý tlak alebo tiaž. Nazýva sa to taktiež sexuálne napätie.

Povedzme, že ste zatiaľ nemali príležitosť k tomu, aby ste sa spoznali. Obidvaja ste na party.  On stojí na opačnej strane miestnosti a vždy, keď sa naskytne vhodná príležitosť, tak si obzrie za vašou postavou.

Zdá sa vám to povedomé? Malo by. Pretože neexistuje nič očividnejšie než muž, ktorý sa obzerá po ženách, ktoré ho veľmi priťahujú. Zapamätá si všetko, čo  mu poviete. Niekedy mužov začne fascinovať každý jeden nepatrný detail, keď ich trafí amorov šíp. Budú si pamätať každý jeden nepatrný detail ohľadom toho, odkiaľ pochádzate, kde pracujete o dovolenke, ktorú si plánujete a o ktorej ste mu rozprávala.

Pokiaľ vám podsúva tieto drobné detaily v každej ďalšej konverzácii je to dobrý indikátor toho, že je všetko na správnej ceste. Snaží sa na vás urobiť dojem tým, že si starostlivo odkladá tieto informácie a snaží sa na vás urobiť dojem.

Muži sú prekvapujúco pozorní pri ženách o ktoré javia záujem.

Ospravedlní sa, pokiaľ ho niekto preruší

Pokiaľ k vám obom zrazu príde jeho kamarát  a skočí vám do reči, v momente sa ho zbaví a opäť sa vráti k predošlej téme. Chlap, ktorý má o vás záujem sa bude správať tak, ako keby mohol všetok čas na svete stráviť vo vašej spoločnosti.

Urobí doslova všetko preto, aby si na vás vynahradil čas

Pokiaľ vás chlap miluje, dajte ruku do ohňa za to, že urobí možné aj nemožné aby si zariadil svoj čas tak, aby ste sa stretli.  Podvedome začne zadeľovať čas , keďže nebude chcieť riskovať  to, že keď odídete tak vás už nikdy neuvidí.

Taktiež sa určite postará o to, aby s vami zabezpečil vašu ďalšiu schôdzku a rozprával o aktivitách, ktoré by ste spolu mohli podniknúť. Ako je napríklad ísť na určitý film do kina alebo vyskúšať skvelú reštauráciu.

Nezabudne sa vás spýtať na to, kedy sa znovu uvidíte

Toto obyčajne nastane po prvej konverzácii, keď sa chlap začne opytovať, aké máte ďalšie plány po tejto party alebo či bude v priebehu týždňa znovu vyhľadávať spoločnosť a zábavu.

Je to evidentný dôkaz toho, že sa chce poistiť v tom, aby vás znovu videl. Tak teraz poznáte skvelé náznaky príťažlivosti. A už nikdy sa nestane to, že by ste sa začala čudovať z toho, aký je jeho zámer. Záleží mu na vás a je to niečo nad slnko jasné.

Niekedy to tak nebude ale pokiaľ si na mužovi všimnete  4 až 5 znakov budete vedieť, že ho priťahujete a budete môcť ďalej pokračovať v tom, aby ste do vašej spoločnej interakcii investovala.

Pokiaľ máte problém s tým aby ste aby ste rozoznali jeho umýsel, dúfam, že vám tento článok aby sme ste v ňom zorientovala.