Vyberte stranu

To o čom teraz budem hovoriť ste iste počuli už veľa krát. Koniec koncov, túto radu iste dáva veľa ľudí. Budem rozprávať o sebavedomí. Nie, to, že sebavedomie veľmi pomáha pri hľadaní chlapa nie je žiadnym tajomstvom. Ak sa cítite sebavedomo ohľadom vášho výzoru, budete pôsobiť hravo, uvoľnene a príťažlivo. Ak sa cítite sebavedomo ohľadom vašej hodnoty ako človeka, prinesiete do vašich interakcií s mužmi teplo a naozajstnú prítomnosť.

Ale poďme teraz pracovať s výrokmi. Čo ak nie ste sebavedomá? Alebo ešte horšie – čo ak nie ste sebavedomá ani ohľadom vášho vzhľadu ani ohľadom vašej osobnej hodnoty? Pomôže, ak si budete opakovať výroky ako napríklad, „Som oslňujúca a krásna?“

Krátkou odpoveďou je nie. Ak sa necítite oslňujúca alebo krásna, tým, že si to budete opakovať sa zameriate len na to, že sa tak necítite a koniec koncov vám to ešte zhorší náladu. Veď možno aj samy viete, pretože ste to už skúšali.

Čo však NAOZAJ funguje je, ak sa vám niektoré vaše časti naozaj páčia a sústredite sa na to, aby ste ocenili tie. Porozmýšľajte nad výrokmi, ktoré sú pravdivé a pozitívne. Tým, že si týmito výrokmi budete vaše kvality uvedomovať čoraz viac, začnete si všímať aj iné kvality a nakoniec predsa len budete pôsobiť sebavedomo.

Uvediem príklad – ak sa necítite krásna v porovnaní s ostatnými ženami, tým, že si budete dennodenne opakovať, že ste krásna sa budete cítiť ako klamár, ktorý sa snaží niečo si nahovárať, pri tom to nie je pravda a sama tomu neveríte. Ale ak je s vami zábava a ste si toho vedomá, môžete si opakovať niečo ako „Všetci si užívajú moju prítomnosť, pretože ich viem rozosmiať,“.

Ak pôjdete na nejakú udalosť, kde budú ľudia, skúste si pred tým opakovať výroky tohto typu. Uvedomíte si svoje kvality a budete sa cítiť omnoho lepšie, tým pádom aj sebavedomejšie a budete vedieť oceniť svoju hodnotu v spoločnosti. Vďaka tomu budete priťahovať tých správnych mužov a budete vedieť povedať nie tým nesprávnym.