Vyberte stranu

Pred tým než som si našla ideálneho partnera som bola slobodná hľadajúca žena, rovnako ako vy. Po nazretí do mojej minulosti si spomínam na niekoľko špinavých trikov a taktík, ktoré na mňa niektorí sukničkári použili.

Musím priznať, že ma často dostali do situácie v ktorej mi úplne pomotali hlavu a vzbudili vo mne pocity, ktoré sa v mojom živote objavovali iba zriedkavo. Ich pravý zámer vyplával na povrch až oveľa neskôr.

Vyžadovalo si to mnoho času ale nakoniec som si vybudovala znalosti nielen na to, aby som znovu neskočila na lep romantickému šarlatánovi ale aj na to aby som svojmu osobnému životu zaručila jediný možný výsledok – šťastie a lásku.

Takže na ceste k tomu, aby som vám pomohla nájsť rovnakú lásku šťastie, dovoľte mi aby som vám predstavila 5 spôsobov ako zistiť, že vás využíva.

Jeho činy sa nezhodujú s jeho slovami

Mnohokrát sú najnebezpečnejšou zbraňou sukničkárov ich vlastné slová. Skúsený milovník žien je povestne známy svojim charizmatickým slovným prejavom. Môže vám neustále lichotiť v tom aká ste úžasná, prekrásna, múdra. Dennodenne vás môže zasypávať komplimentmi. Môže spomenúť svoju rodinu – povie vám príbeh o tom, ako by vás nej rád predstavil. Bude útočiť na vaše srdce tým, že vám navrhne miesta, ktoré by s vami rád navštívil. Zaujímavým faktom je, že čím dlhšie randíte s playboyom tým menej vecí s vecí ktoré vám sľúbil sa naozaj splní.

Týždne budú prechádzať a napriek tomu, že vás bude svojimi slovami rozmaznávať, veľmi zriedkavo vás prekvapí romantickými gestami akými sú kvety alebo večerou u neho doma. Samozrejme že ste v tomto bode ešte nestretli jeho rodičov, blízkych priateľov ani. Pokiaľ chcete rozlíšiť mužov od hráčov a nájsť si kvalitného partnera, záleží na ozajstných činoch a skutkoch. Takže keď začnete randiť s chlapom, sústreďte celú svoju pozornosť na to čo robí, nie na to čo hovorí. Je to preto, že je veľmi jednoduché niekomu povedať: “Milujem ťa“ ale už náročnejšie to naozaj ukázať.

Zásadne „nestíha“ a „nemá čas“

Nikdy dopredu neplánuje vaše schôdzky, je to vždy na poslednú chvíľu alebo je dostupný iba na poslednú chvíľu.

Pokiaľ ste v niekoho živote prioritou, ten niekto si pre vás urobí čas. V našej digitálnej dobe, kedy dominujú správy a emaily si príliš veľké množstvo mužov myslí, že pokiaľ pošle žene  jednu stručnú SMS, ona sa pretrhne, aby sa čo najskôr stretli. Pre mňa je toto neakceptovateľné. Správne randenie je o rešpekte. Vzájomne sa pokladáte za veľmi dôležité osoby. Muži na jednu noc absolútne tento prístup nevyznávajú a preto nie je také náročné ich rozlíšiť.

Pokiaľ sa nachádzate vo vzťahu s niekým, kto vám píše o tom, ako mu veľmi chýbate a pýta sa vás či k nemu nemôžete prísť v noci na rýchlovku potom sa stretávate s chlapom, ktorý vás nemiluje. Bodka.

Pozorujte to „kedy“ a „ako“ sa s vami chce stretnúť pretože samotná informácia ohľadom toho že sa s vami chce stretnúť nie je dôležitá. Dôležitý je spôsob akým to robí. Dobrý chlap vyberie  spoločné stretnutie s ohľadom na váš harmonogram a bude už len z toho že vás uvidí. Pokiaľ je vaším ultimátnym cieľom to, aby ste bola jeho prioritou, mal by sa pýtať na váš názor a napĺňať vaše potreby aby sa ubezpečil v tom či ste šťastná.

Jediný fyzický kontakt medzi vami dvoma je sex

Sex nie je jediným druhom prejavu lásky. Samozrejme, že môže byť vášnivý a zmyselný ale nie je to pravidlom. Pokiaľ ste ako ja určite chcete mať skvelý sexuálny život ale taktiež chcete zažívať všetky elementy fyzického kontaktu ktoré vzťah ponúka. Hovorím o túlení, objímaní, ležaní na gauči a sledovaní televízie. Sú to jednoducho nudné súčasti, ktoré avšak môže pozitívne zmeniť smerovanie vzťahu. Pokiaľ ste s chlapom, ktorý vás chce v spálni ale v iných izbách vás ignoruje viete , že ste skočila na lep playboyovi.

Takže začnite rozlišovať správnych chlapov od posteľových dobrodruhov hneď od začiatku. Stanovte si to čo od vzťahu očakávate, čo potrebujete v rámci fyzikálneho kontaktu. Potom ako náhle budete s chlapom, sústreďte sa na to ako sa s vami fyzicky zbližuje. Pokiaľ vám nedáva to čo potrebujete, pokúste sa mu to naznačiť a pozrite sa na to ako zareaguje. Pokiaľ sa jeho konanie nezmení, viete že sa jedná o druh muža s ktorým nechcete nič mať.

Veľmi často platíte peniazmi alebo svojim časom

Znie vám niektorý z týchto scenárov povedome?

Ste z mužom na večeri v reštaurácii a on vám povie, že nezaplatí. Možno je to z toho dôvodu že si zabudol doma  peňaženku alebo že, mu ešte neprišla jeho výplata alebo minul svoj denný limit na kreditnej karte. Tak či onak, musíte zaplatiť vy. Samozrejme že sa to z času na čas každému môže prihodiť. Avšak pokiaľ z toho vznikne vzorec nekalého správania, viete, že mate čo do činenia s búrlivým Kasanovou. Môžete ale zbytočne plytvať nielen svojimi peniazmi ale aj časom. Môže sa neustále dožadovať toho, aby ste ho odvážala autom aby ste venčila jeho psa alebo umývala riad.

Pointa je v tom, že každý fungujúci vzťah je o dávaní a braní. Sukničkári sú dobrí v braní, veľmi zriedkavo v dávaní. Takže dávajte pozor na to, koľko investujete vo svojom vzťahu. Pokiaľ máte veľké peňažné straty alebo máte pocit, že sa príliš dožaduje vašej pomocnej ruky začnite si hľadať niekoho iného.

Vaše vnútro vám nahovára kým je…

Počas rokov môjho osobného života som sa naučila že najhoršou chybou bolo nepočúvať moju intuíciu v tom, že chlapi manipulujú. Samozrejme, že nie som sama. Všetky moje priateľky sa  mi čas od času sťažujú ako videli varovné nápisy vo svojom vnútri a napriek tomu podľahli lacným a nekalým technikám. Nakoniec na tom samozrejme prišli, ale čas ktorý stratili sa nedá vrátiť späť. Nenechávajte žiadny priestor pre žiadne racionalizácie alebo výhovorky, ktorými by ste ospravedlňovala jeho správanie.

Príčinou ignorovania vlastnej intuície býva často strach zo samoty. Nech si už myslíte čokoľvek vaša intuícia –teda inštinkty sú vo vás biologicky zakódované z určitého dôvodu…aby sme si neublížili.

Takže keď vám nabudúce bude niečo vnútri nahovárať, že váš muž nie je tým, za koho sa vydáva , neignorujte tento pocit. Vypočujte ho, overte si ho a ubezpečte sa že na všetky vaše otázky existujú uspokojace odpovede. Samozrejme. Nie vždy sa vám bude páčiť to čo budete počuť ale je lepšie zistiť že vám klame skôr ako neskôr.

Pokiaľ vám tento článok pomôže v tom aby ste predišla tragédiám, do ktorých som nešťastne v mojej mladosti vstúpila, budem iba rada. Tam vonku sa nachádza mnoho mužov, ktorým nezáleží na tom, že ubližujú ženám. Je veľmi dôležité aby ste si vybudovali obranu aby ste sa ochránila pred mužmi, ktorý vám do života neprinesú nič dobré.

Zaslúžite si rešpektujúceho, milujúceho a úprimného muža takže dávajte si pozor na znamenia  nenaleťte na lacné triky.