Vyberte stranu

Nie všetky chyby sú rovnaké.

Pokiaľ začnete uvažovať nad zlými návykmi vášho predchádzajúceho chlapa, pravdepodobne si spomeniete na všetky tie drobnosti, ktoré vás privádzali na pokraj zúfalstva: jeho lenivosť, jeho nedostatok záväzku, jeho ľahostajnosť k priateľom a rodine, jeho nezdravé sympatie k ženám, ktoré sa nachádzajú na LCD obrazovke.

Na prvé počutie to môže znieť naozaj divne ale existujú určité nedostatky, ktoré chlapa robia veľmi žiaducim.

Všetci túžime po perfektom partnerovi, ale niektoré charakterové nedostatky môžu vytvárať cnosti, ktoré môžu urobiť z chlapa ideálneho partnera na dlhodobý vzťah.

Tu je 7 nedostatkov o ktoré posúvajú chlapa do kategórie ohrozených druhov:

Je tak trochu metrosexuál

Trhanie obočia? Strihanie nosných chĺpkov? Stará sa o svoju pleť a pritom má strach z toho, koľko pív vypije? Ó môj bože. Chlapi medzi rokmi 25-30, ktorí sa nestarajú o svoj zovňajšok by mali prichádzať s varovaním na čele.

Takže možno naozaj plytvá veľkou častou výplaty na topánky a občas trochu začne vyvádzať, keď si na tvári všimne vrásky, ale pokiaľ nedbá o svoj zovňajšok práve teraz, časom to bude oveľa horšie. Mimo toho aspoň chodí na extra tréning len kvôli tomu, aby pre vás vyzeral oveľa lepšie.

Je ambiciózny

Je výhra mať chlapa, ktorý sa považuje za „dosť dobrého“?

Nechcete chlapa, ktorý chodieva von s kamarátmi, ktorých nemôže vystáť alebo ktorý si zvolí priemernú kariéru, ktorá ho robí nešťastným a ničí jeho dušu. Vy chcete chlapa, ktorý rozhodne odmieta tolerovať prácu, ľudí a situácie, ktoré ho robia nešťastným. Chcete chlapa, ktorý sa neuspokojí len tak z niečím a od ktorého očakávate, že dosiahne niečo viac.

Georgie Bernard Shaw raz povedal : „Celý pokrok leží na pleciach nerozvážneho muža.“ Samozrejme existujú limity tohto prístupu. Prežeňte to s touto mentalitou a vznikne vám narcis, ktorý si myslí, že mu svet dlží slávu a peniaze, takže dávajte pozor, aby ste nezostala so namysleným maniakom.

Pochybuje o sebe

Mal by mať schopnosť v tom, aby sa samého seba spýtal :Urobil som správnu vec? Chcete chlapa, ktorý po hádke začne riešiť, v čom zlyhal a bude má priestor pre sebakritiku. Nikdy nie je na 100% presvedčený v tom že má pravdu.

Nevysvetľujete si to zle: Sebavedomie a istota sú vždy atraktívne vlastnosti a zdravý rezervoár Ega je tým, čo dokáže urobiť muža atraktívnym. Všetci sme priťahovaný k ľudom na ktorých, je badateľné, že kráčajú po tomto svete s ľahkosťou a ktorý nám pripadajú tak, ako keby mali vždy plán.

Ale príliš veľa istoty a vznikne vám chlap, ktorý sa nikdy ani len nepozastaví nad tým, že by mohol byť vinný: ,,Vždy za to môže niekto iný a tento svet sa musí postarať o jeho túžby.“ Miesto neho si nájdite chlapa, ktorý premýšľal v štýle: „Možno som to tento krát pokašlal. Možno by som na to mal ísť nabudúce inak.“

Toto je chlap, ktorý je schopný toho, aby prijal zodpovednosť a sám sa vysporiadal s problémami.

Berie svoju prácu až príliš vážne

Váš vyvolený by sa mal venovať niečomu, čo ho motivuje a fascinuje dlho do noci a občas aj cez weekendy. Niečo, čo nerobí len preto aby získal rýchlejšie auto alebo zarobil viac peňazí.Chlap, ktorý pristupuje k svojej práci z jedinečným zápalom dáva najavo pýchu a determináciu, čo taktiež znamená že pristupuje k ostatným častiam svojho života, veľmi zodpovedne a seriózne.

Nehovorím že by to mal byť workoholic. Ale mal by byť ochotný toho aby sa zapotil a zostal dlho do noci, dokiaľ by nedosiahol niečo výnimočné. Len dávajte pozor na to aby nikdy nezdvíhal telefón počas vašich spoločných chvíľ.

Neodporúčam aby všetky spomenuté rady boli brané do extrémov. Práve to môže byť receptom pre neuveriteľne frustrujúci vzťah.Hlavné je sústrediť sa na dobré vlastnosti vášho partnera správnych dávkach, to čo na prvý pohľad vyzerá ako veľký nedostatok môže byť zamaskovaná žiarivá cnosť.

Aké nedostatky milujete vy na svojom priateľovi? Prezraďte mi ich v komentároch nižšie.